octombrie 1, 2018

Tehnician Devizier în construcții civile

By zoltan In Jobs with Comentariile sunt închise pentru Tehnician Devizier în construcții civile

Recrutăm Tehnician Devizier – constructii civile!

Recrutăm Tehnician Devizier cu experiență pentru o companie de management în construcții din Cluj-Napoca, pentru sediul din Cluj-Napoca.
Persoana ideală are o experiență semnificativă (min. 5-10 ani) în domeniu. Invităm și experții seniori să aplice! Nu avem limită de vârstă!

Cerințe:

– Studii tehnice (Construcții civile- avantaj);
– Experiența de 5-10 ani in domeniu;
– Buna cunoaștere a MS Office (Word, Excel), AutoCad sau aplicații similare – constituie avantaj;
– Spirit organizatoric, planificare, seriozitate, bune abilitați de comunicare și relaționare;
– Persoana organizata, meticuloasa, proactivă, cu atitudine pozitiva.

Responsabilități:

– Întocmirea documentației tehnice si economice pentru licitații;
– Întocmirea documentației privind documentele de eligibilitate pentru licitații;
– Întocmire antemăsurătorilor si ofertelor pentru diverse lucrări;
– Întocmirea devizelor analitice;
– Întocmirea graficului fizic si valoric pe investiție si categorii de lucrări;
– Urmărirea si centralizarea situațiilor de lucrări;
– Întocmirea devizului general conform legislației actuale;
– Obținerea avizelor necesare pentru obținerea autorizației de construire;
– Întocmire cartea tehnica a construcției;
– Întocmirea bugetului de cheltuieli – venituri;
– Întocmirea dosarului de uzinare;

Se oferă:

– Pachet salarial atractiv (care include și asigurare medicală privată);
– Colaborare cu o echipă dinamică, inovativă la o firmă care oferă siguranță și creștere profesională;
– Mediu de lucru plăcut, modern și select;

Ne angajăm să vă protejăm si să vă respectăm dreptul la intimitate si datele dvs. cu caracter personal.

Scroll to top