iunie 12, 2018

Menedzser Asszisztens

By zoltan In Jobs with Comentariile sunt închise pentru Menedzser Asszisztens

Partner cég számára készséges Menedzser Asszisztenst keresünk, kolozsvári munkapontra!

Az ideális jelölt egy energikus, türelmes és jó tanulási képességgel rendelkező személy, aki jól kezeli a MS Office csomagot, kiemelten az Excelt. Magyarul, románul és angolul helyesen beszél és ír és ebben a szerepkörben jól érzi magát, nem csupán átmenetileg szeretné végezni.

A pozitív attitűd fontos! Pályakezdők vagy mesteris hallgatók jelentkezését is várjuk!

Kliensünk a KESZ.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (mesterképzős diák is lehet);
  • számítógép magabiztos kezelése (MS OFFICE);
  • minimum 1 év tapasztalat (ha több van – előnyt jelent);
  • pénzügyi/számviteli alapismeretek (ERP ismerete előny);
  • román és angol felsőfokú nyelvtudás, megfelelő kommunikációs készségek;
  • szervezési és tervezési készségek;
  • terhelhetőség, részletekre való figyelés;
  • türelem és kedvesség;
  • fogékonyság és nyítottság a tanulásra (a munka sokrétűsége miatt);
  • B kategóriás hajtási jogosítvány;
  • több részleggel és kollégával való jó együttműködési készség, csapatszellem.

Feladatok:

  • a műszaki igazgatóhoz tartozó adminisztratív feladatok kezelése;
  • termelési részlegtől kapott információk összesítése, kiértékelése;
  • összehasonlító táblázatok, kimutatások készítése Excelben;
  • statisztikák készítése;
  • egyéb irodai szervezési feladatok.

Amit kínálnak:

  • dinamikus, modern munkahelyi környezet (Hajnal negyed);
  • versenyképes fizetés, bérlet;
  • fiatal, dinamikus csapattal való együttműködés;
  • egészségügyi biztosítás;
  • képzések- szükség szerint.

CV-jüket várjuk az office@ergohr.eu -n  vagy az alábbi adatlapon keresztül!

Scroll to top