iunie 3, 2018

Junior Engineer

By zoltan In Jobs with No comments

Recrutăm ingineri juniori – constructii civile și instalații!

pentru clientul nostru, KESZ România SRL din Cluj-Napoca, cu activitate principală pe dezvoltare și management în construcții, domeniul lor de execuție fiind legat de proiecte de mărime medie sau mare.

Se oferă training de inițiere în practică! Puteți învăța de la cei mai buni!

Cerințe:
– studii nivel licență terminate/ sau studii master în curs (în domeniul construcțiilor civile/ instalații);
– cunoștințe avansate de Excel, Word (suita MsOffice);
– cunoașterea unor softuri de specialitate (avantaj);
– domiciliu în Cluj-Napoca sau Oradea;
– disponibilitate pentru program 4-8 h/zi (L-V);
– limba maghiară sau engleză (avantaj);

Responsabilități:
– responsabilitățile vor fi conturate în funcție de profilul candidatului și a departamentului ales (achiziții, ofertare, pregătire administrativă, execuție)

Se oferă:
– formare profesională pe departamentul ales, traning on-the -job;
– traniniguri de specialitate (după caz);
– salariu negociat individual, anagajare legală;
– program flexibil conform orarului de studii, în cazul studenților de master;
– decontare transport;
– diurnă și condiții de ședere asigurate în cazul delegațiilor, la cei care aleg domeniul de execuție;
– asigurare medicală privată;

Aplică acum completând formularul de mai jos sau trimite-ne un email pe office@ergohr.eu cu CV-ul tău!

Scroll to top