iunie 12, 2018

KONTROLLER / KÖZGAZDÁSZ

By zoltan In Jobs with Comentariile sunt închise pentru KONTROLLER / KÖZGAZDÁSZ

Partner cég számára KONTROLLERT / KÖZGAZDÁSZT keresünk, kolozsvári munkapontra!

Az ideális jelölt egy készséges, részletekre figyelő, gyorsan tanuló személy. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőség szerint gazdasági szakirányú végzettség (mesteris hallgatók is lehetnek);
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel);
  • Magyar, román és angol nyelv ismerete;
  • Precíz, felelősségteljes személyiség, kellemes modor, kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Építőipari tapasztalat;
  • Tapasztalat gazdasági területen;
  • ERP rendszer használata;
  • Azonnali munkakezdés.

Feladatai:

  • Könyvelési dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése;
  • Szerződéses állomány nyilvántartása, kezelése;
  • Beszállítói, alvállalkozói szerződések ellenőrzése és rendszerbe rögzítése, a szerződések tartalmának naprakész ismerete;
  • Számlákhoz tartozó teljesítésigazolások meglétének ellenőrzése, szükség esetén beszerzése, valamint aláírásra kiküldése;
  • Jelentések, kimutatások készítése.

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet, fiatalos csapatban való részvétel;
  • Modern és kellemes munkakörülmények;
  • Piacképes jövedelem, juttatások;
  • Képzéseken való részvétel (szükség szerint);
  • Egészségügyi biztosítás magán klinikán.

CV-jüket várjuk az office@ergohr.eu -n  vagy az alábbi adatlapon keresztül!

Scroll to top