September 3, 2021

Tehnician Devizier CCIA

By zoltan In Cluj-Napoca, Jobs with Comments Off on Tehnician Devizier CCIA

Recrutăm Tehnician Devizier cu experiență pentru o companie multinațională de management în construcții, pentru sediul din Cluj-Napoca (Calea Turzii/ Zorilor).

Jobul este disponibil și la timp partial și la normă întreagă. Poate fii o alternative bună și pentru antreprenori sau pentru cei care doresc colaborare pe bază de proiect, cu SRL sau PFA.

Persoana ideală are o experiență semnificativă (min. 5-10 ani) în domeniu. Invităm și experții seniori să aplice!
Nu avem limită de vârstă!

Cerințe:

  • Studii tehnice (CCIA- avantaj)
  • Experiența de 5-10 ani în domeniu
  • Buna cunoaștere a MS Office (Word, Excel), AutoCad, softuri de Devize sau aplicații similare
  • Seriozitate, bune abilități de comunicare și relaționare
  • Persoana organizata, meticuloasa, proactivă, cu atitudine pozitiva

Responsabilități:

  • Întocmirea documentației tehnice si economice pentru licitații
  • Întocmirea documentației privind documentele de eligibilitate pentru licitații
  • Întocmire antemăsurătorilor si ofertelor pentru diverse lucrări
  • Întocmirea devizelor analitice;Urmărirea si centralizarea situațiilor de lucrări
  • Întocmirea devizului general conform legislației actuale

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv (care include și asigurare medicală privată)
  • Colaborare cu o echipă dinamică, inovativă la o firmă care oferă siguranță și creștere profesională
  • Mediu de lucru plăcut, modern și select
  • Program flexibil, adaptat nevoilor personale

    Scroll to top