May 21, 2021

Táborvezető / șef tabără

By zoltan In Harghita, Jobs with Comments Off on Táborvezető / șef tabără

Az Erdélyi Erzsébet-tábor (https://erzsebettaborok.hu/taborhelyszinek/erdelyi-erzsebet-tabor/) koordonálására, tapasztalt és jól szervezett vezetőt keresünk, kiváló román nyelvtudással.

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Az állás legfontosabb céljai:

  • a táborprogramok hibamentes betartása
  • a tábor kapacitásának maximális felhasználása és
  • a szolgáltatások kimagasló minőségének biztosítása.

Az állás érdekében folyamatos jelenlét szükséges a táborhelyen, Ivóban (Hargita megye), minden év márciusától novemberéig, hetente hétfőtől-péntekig. Ennek érdekében az alkalmazó szolgálati lakást és megfelelő keretet biztosít a leendő táborvezetőnek.

Kérelmek:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (pedagógia, turizmus, pszichológia vagy tanárképzési területek-előnyt jelentenek)
  • min. 2-3 éves tapasztalat turizmus vagy pedagógiai területen
  • járművezetői engedély (B kategória) és számítógépes ismeretek (MSOffice csomag)
  • kiváló román nyelvtudás (szóban és írásban)
  • pedagógiai érzék és jó kommunikációs készségek
  • mentális és fizikai terhelhetőség
  • csapatjátékos hozzáállás és agilitás
  • proaktivitás, ötletesség és gyors problémamegoldás
  • lelkiismeretesség és jó szervezési képesség

Főbb feladatok és felelősségek:

  • a táboroztatás szakmai vezetése és minden ezzel járó aktivitás koordinálása
  • 140 gyerek és 15 kísérő koordinálása táboronként úgy, hogy az elvárások és egyezmények teljesüljenek
  • programok és tervezett időkeretek betartásának biztosítása
  • a szállítás megszervezése és ezzel járó gondok azonnali orvosolása
  • a táboroztatási szezon minőségi lebonyolítása
  • fejlesztések és optimizálások biztosítása szezonkívüli időszakban
  • a táborszemélyzet koordinálása

Amit kínálnak:

  • teljes munkaidős, meghatározatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes fizetés és ételjegyek
  • szolgálati lakás és táborszezonban teljes ellátás
  • laptop, telefon, autóköltség térítése

    Scroll to top