September 26, 2021

Facturist

By zoltan In Cluj-Napoca, Jobs with Comments Off on Facturist

Facturist

Candidatul ideal este o persoană meticuloasă, perfecționistă, organizată, atentă la detalii, rezistentă la sarcini de rutină, care poate menține un ritm alert de muncă.

Cerințe

  • Studii medii/ superioare absolvite;
  • Experiență în domeniu 6-12 luni;
  • Cunoștințe de contabilitate primară- avantaj;
  • Cunoștințe de operare într-un soft contabil- avantaj;
  • Experiență operare în suita MS Office;
  • Limba maghiară- nivel conversațional;

Responsabilități

  • Întocmește documente fiscale aferente livrărilor;
  • Întocmește dispoziții de livrare;
  • Emiterea facturilor către clienți;
  • Operarea și înregistrarea facturilor confrom procedurilor interne;
  • Transmiterea documentelor emise către parteneri în funcție de politicile firmei;
  • Întocmirea scrisorilor de transport conform încărcării;
  • Cooperare cu colegii din departamentele de logistică și vânzări;

Beneficii

  • Pachet salarial avantajos, negociat individual în funcție de experiență;
  • Asigurare medicală privată;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști tineri, dinamici, inovativi;
  • Angajare legală, de preferință de lungă durată;
  • Condiții moderne de lucru în centrul istoric al orașului;
  • Program într-un singur schimb: L-V, 8:30- 17:00 (ușor flexibilizabil după nevoi personale)

    Scroll to top