January 5, 2021

Asistent proiect imobiliar – Bucuresti

By zoltan In Bucuresti, Jobs with Comments Off on Asistent proiect imobiliar – Bucuresti

Clientul nostru este o firmă cu activitatea principală pe dezvoltare și management în construcții, domeniul lor de execuție fiind legat de proiecte de mărime medie sau mare. Acest post este gândit lângă șeful de șantier/ managerul de proiect al unui imobil care se construiește pe Calea Victoriei, Bucuresti.

Obiectivul principal este suportul administrativ al echipei de management de proiect imobiliar în dezvoltare, birourile fiind amplasate lângă șantier.

Poate fi o opțiune bună și pentru ingineri începători care doresc să afle mai multe despre demersurile practice al unui proiect imobiliar mare.

Candidatul ideal este o persoană amabilă, căreia îi face plăcere să lucreze cu acte și este obișnuit/(ă) să lucreze foarte organizat. Răbdarea, atenția la detalii și promptitudinea sunt cerințe obligatorii!

Postul este ocupabil din 01.03.2021!

Cerințe:

– Studii medii/ superioare;
– Disponibilitate program: L-V (8.00-17.00, cu pauză se masă inclusă), normă întreagă;
– Experiență pe domeniu similar (poate fi avantaj);
– Cunoașterea limbii engleze, maghiare- avantaj;
– Cunoștințe PC (suita MsOffice) nivel avansat;
– Abilități de comunicare dezvoltate ;
– Atenție la detalii și memorie bună
– Amabilitate și promptitudine;
– Abilități organizatorice;

Responsabilități:

– Furnizează informații generale pentru public și ține legătura cu administrația;
– Pregătește actele contabile și le trimite la departamentul financiar-contabil;
– Înregistrează informații de pe avize și oferă sprijin managerului de proiect local;
– Răspunde de preluarea corespondenței și de expedierea acesteia
– Răspunde de serviciile de protocol;
– Semnalizează neregulile găsite pe spațial comun pentru remedierea lor;
– Completează baze de date;
– Ține evidența tuturor informațiilor primite;
– Păstrează confidențialitatea tuturor informațiilor;
– Pregătește procese verbale pe lucrarile executate cu sprijinul departamentului tehnic;

Beneficii:

– Siguranța unui loc de muncă, angajare legală;
– Salariu atractiv, tichete de masă;
– Colaborare cu o echipă tânără, inovativă;
– Transport decontat;

    Scroll to top